O spoločnosti

Strojárska spoločnosť BJ Energy, s.r.o., r.s.p. (registrovaný sociálny podnik) sa špecializuje na výrobu technológii, častí technologických liniek, rôznorodých zvarencov, výrobu dopravníkových systémov v zmysle výrobnej dokumentácie alebo spracovaného konštrukčného návrhu.

Pri každom projekte starostlivo pracujeme na dodržaní rozpočtu a poskytujeme maximálnu hodnotu našim klientom a snažíme sa vyhovieť ich potrebám. Od svojho založenia v roku 2008 rozširujeme a zdokonaľujeme svoje služby, aby sme uspokojili rastúce potreby našich zákazníkov. Náš skúsený, vysoko kvalifikovaný a certifikovaný odborný personál je pripravený zabezpečiť kvalitnú a rýchlu realizáciu každého projektu.

Register SP

Pri výrobe využívame najmodernejšie technológie a procesy vrátane interného delenia plochého materiálu CO laserom a vodným lúčom, cez konvenčné a CNC ohraňovanie, či certifikované zváranie typu MAG a TIG. Taktiež poskytujeme služby v CNC obrábaní, laserovom čistení, tryskaní a priemyselnom lakovaní. Súčasťou vykonávaných činností sú podporné práce v oblasti rezania závitov, konvenčného opracovania, hydraulického dierovania, zakružovania profilov a pod.

Naše výrobné priestory sa nachádzajú v ideálnej lokalite, len 4 km od diaľničného privádzača Poprad – Východ, na ulici Železničná 590, Veľká Lomnica. Vjazd, výjazd a zásobovanie je možné nákladnou dopravou do 24 ton. Táto strategická poloha umožňuje poslúžiť nielen našim klientom v regióne, ale aj zákazníkom na celom svete.

BJ Energy je miestom, kde sa kombinuje know – how s kvalitou a inováciou. Sme pripravení prijať vaše výzvy a spolupracovať na realizácii vašich projektov s najvyššou odbornosťou a presnosťou. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne, preto nás neváhajte kontaktovať. Radi s vami prekonzultujeme dostupné možnosti.

BJ Energy je integračný registrovaný sociálny podnik (RSP), ktorého pozitívnym sociálnym vplyvom je podpora zamestnanosti prostredníctvom zamestnávania znevýhodnených osôb alebo zraniteľných osôb.